Open%20Workspace_edited.jpg

MENTORING
prowadzący: Grzegorz Iwanek

start: 17/01/2022

Chcesz rozwijać swoje kompetencje w wymarzonym zawodzie project managera i szukasz indywidualnego podejścia, które zaspokoi Twoje potrzeby i uwzględni aktualny poziom wiedzy? Odpowiedzią na to jest mentoring - Twoja indywidualna strategia rozwoju w zarządzaniu projektami.

 

To jedna z najbardziej efektywnych form rozwoju osobistego oparta na doświadczeniu Mentora i motywacji Mentee (ucznia). Wysoki potencjał mentoringu wynika z indywidualnej współpracy 1:1 Mentee z Mentorem, podczas której Mentor w pełni koncentruje się na Tobie i Twoich potrzebach, a Ty… wyciągniesz z niego tyle, ile włożysz :)

AUTORSKI PROGRAM

 

Nasz autorski program pozwoli Ci zdobyć lub pogłębić wiedzę metodyczną, jak również rozwinąć kompetencje miękkie. Podczas sesji indywidualnych Mentor podzieli się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i poglądami. Opowie historie swoich sukcesów i porażek. Udostępni Ci posiadane materiały i narzędzia. Wszystko to w przyjaznej atmosferze, opartej na otwartości i zaufaniu.

 
DLACZEGO WARTO WEJŚĆ DO IT?
Twoje Drzwi do IT

Elastyczne warunki pracy

W IT masz możliwość pracy z domu, jak również możesz dostosować swój tryb pracy do życia prywatnego. Work-life integration czy home office to standard.

Twoje Drzwi do IT

Możliwość podróżowania

W branży IT spotykasz się z pracą w rozproszonych zespołach, które wzajemnie się odwiedzają. Daje to nie tylko możliwość podróżowania, ale też poznawania innych kultur.

Twoje Drzwi do IT

Stablizacja

Podczas Covid-19 branża IT nie tylko nie ucierpiała, ale dostała skrzydeł i rozwija się dynamicznie. To daje poczucie bezpieczeństwa w niepewnych sytuacjach.

Twoje Drzwi do IT

Poczucie sensu

W IT wyzwania nigdy się nie kończą. Technologia daje coraz większe możliwości, dzięki temu będziesz pracować przy ciekawych projektach, które zmieniają świat.

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ PROJECT MANAGEREM?
Twoje Drzwi do IT

Zawód przyszłości

Project manager plasuje się
w czołówce najbardziej poszukiwanych i pożądanych zawodów przyszłości. Popyt na specjalistów IT stale rośnie.

Twoje Drzwi do IT

Wysokie wynagrodzenie

Średnie zarobki project managera (7 400 pln netto według Bulldogjob w 2021) są znacznie wyższe niż średnie wynagrodzenie w Polsce i stale rosną!

Twoje Drzwi do IT

Globalne kompetencje

Kompetencje project managera czy scrum mastera oparte są o międzynarodowe standardy - gdziekolwiek się znajdziesz, te umiejętności będą uniwersalne.

Twoje Drzwi do IT

Możliwość rozwoju

Tu nie doświadczysz szklanego sufitu. Możesz piąć się po szczeblach projektowych struktur
i doskonalić się w zarządzaniu projektami lub scrum masteringu..

Stand-Up%20Meeting_edited.jpg

PROCES MENTORINGU

 

SPOTKANIE OTWIERAJĄCE PROCES - tworzymy i podpisujemy kontrakt, w którym ważne jest zaufanie, szczerość i bezpieczeństwo. Wspólnie ustalamy cele mentoringu - cel główny i cele pośrednie, które realizować będzie Mentee przy wsparciu Mentora.

EDUKACJA - spotykamy się regularnie co 2-tygodnie podczas wartościowych sesji. Po każdej sesji otrzymasz Kartę Mentoringu ze wskazówkami i rekomendacjami Mentora, a także materiałami źródłowymi i zadaniami domowymi.

EWALUACJA - regularnie oceniamy proces i postępy Mentee w odniesieniu do celów pośrednich. To również czas na feedback dla obydwu stron i doskonalenie procesu.

 

ZAMKNIĘCIE PROCESU - spotykamy się, aby podsumować cały proces mentoringu oraz dokonujemy ewaluacji celu głównego. Na zakończenie otrzymujesz zaświadczenie potwierdzające udział w 

   

 

W ramach szkolenia “Po zwinnej stronie mocy” dowiesz się czym jest zwinność, jak pracują zwinne zespoły i na czym polega zwinne wytwarzanie oprogramowania. Ponadto w cenie biletu otrzymasz:

  • 8 spotkań, czyli 13 godzin teorii, ćwiczeń i przykładów z życia wraz z symulacją procesu scrumowego,

  • materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej,

  • 10% rabatu na akredytowane przez Scrum.org szkolenie APS, PSM I lub PSPO I

  • zaświadczenie potwierdzające Twój udział w szkoleniu.

Informacje organizacyjne

  • Gdzie: online - link do spotkania dostaniesz drogą mailową

  • Kiedy: od 17/01 do 14/03/2022 - co tydzień w poniedziałek o godz. 18:00 (z przerwą na Walentynki <3)

  • Czas trwania każdego modułu: 90 minut

  • Uwaga! Moduł 6. ze względu na symulację potrwa 2.5 godziny

  • Zakończenie zapisów: 14/01/2022

  • Cena: 690 zł

Twoje Drzwi do IT
 
NAJBLIŻSZE TERMINY SZKOLEŃ
Twoje Drzwi do IT
Twoje Drzwi do IT

             -

            690 zł brutto 

             -

            690 zł brutto 

Twoje Drzwi do IT
Twoje Drzwi do IT
Kup bilet
Twoje Drzwi do IT
Twoje Drzwi do IT

             -

            690 brutto 

Kup bilet