KJ new.png

Karolina Jarocka

Co-Founder & Trener

Od 11 lat jestem związana z zarządzaniem projektami w branży IT. Zrealizowałam ponad 20 projektów i programów, w tym międzynarodowe dla klientów globalnych takich jak UBS, Cisco czy Walgreens. Od 2016 roku prowadzę mentoring dla przyszłych i obecnych project managerów. Pomogłam ponad 20 osobom przekwalifikować się do świata IT na stanowisko project managera. Jestem organizatorem Śniadań Project Managerów, autorem Manifestu Project Managerów, autorką bloga kjarocka.pl. Swoim doświadczeniem podzielę się z Tobą poczas sesji indywidualnych.
 

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
Zarządzanie projektami w IT 5/10/2022

Maciej Bieniasz - blue.png

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
(Nie-)Techniczny PM I 5/09/2022

Maciej Bieniasz

Co-Founder & Trener

Maniak technologii, fan i praktyk project managementu, z sercem po zwinnej stronie mocy. Ukończyłem “Elektrotechnikę” oraz “Elektronikę i Telekomunikację” na AGH, a także studia podyplomowe “Analityka biznesowa na styku IT i biznesu” w SGH. Z branżą IT jestem związany od ponad 10 lat. Na swoim koncie mam certyfikaty Prince2, Certified ScrumMaster, AgilePM, PSM I oraz SAFe Agilist. Doświadczenie zdobywałem jako tester, programista, lider zespołów i project manager w firmach takich jak Orange, Nokia, Sabre, VirtusLab, GlobalLogic czy Ocado.

Twoje Drzwi do IT

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
Get that job 25/10/2022

Małgorzata Rudowska

Trener

Jestem właścicielką szkoły językowej i nauczycielką języka angielskiego z ponad 20 letnim doświadczeniem. W swojej karierze przeprowadziłam ponad 100 kursów na różnych poziomach zaawansowania, w których wzięło udział niemal 1500 osób. Doświadczenie w prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych pozwala mi na przygotowanie kursantów do zakończenia tego etapu sukcesem. Aby lepiej zrozumieć zmagania swoich uczniów, od 5 lat sama uczę się języka hiszpańskiego. Zapraszam Cię na szkolenie “Get that job”, bez szkolnych ocen czy testów, za to ze wsparciem i uśmiechem.

Nadia.png

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
Zdalne zarządzanie projektem - wkrótce

Nadia Harris

Trener

Ekspert pracy zdalnej i hybrydowej z ponad 7-letnim doświadczeniem. W trakcie swojej kariery zawodowej zrealizowała kilkadziesiąt globalnych projektów dla klientów takich jak Amazon, Cisco, Bank Pekao, mBank, nazwa.pl czy Polskie ePłatności. Jest założycielką anglojęzycznego portalu remoteworkadvocate.com oraz współzałożycielką zdalnej szkoły remoteschool.net. Posiada tytuł MBA z zakresu interkulturowej komunikacji menedżerskiej akredytowany przez Amerykański Departament Edukacji i jest jedną z TOP 15 Remote Work Advocates and Leaders zgodnie z rankingiem All American Speakers.

Artur.png

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
(Nie-)Techniczny PM II 15/09/2022

Artur Skowroński

Trener

Java Developer z pasji, od ponad 10 lat w branży IT. Dekadę tę spędziłem w branżach: lotniczej, mediowej oraz rekrutacyjnej, pracując między innymi dla Sabre, Schibsted Tech Polska, a obecnie w VirtusLab. Realizowałem projekty zarówno od samego początku, jak i starsze ode mnie, m.in. dla jednej z największym firm z branży retail na świecie. Aktualnie pełnię rolę Tech Lead’a w wewnętrznym start-up’ie. Możesz mnie spotkać na branżowych konferencjach, a także możesz przeczytać artykuły mojego autorstwa na temat przeglądów technologicznych. Zapraszam Cię na szkolenie (Nie-)Techniczny PM II, które będę miał przyjemność prowadzić.

Twoje Drzwi do IT

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
Zarządzanie produktami w IT - 7/09/2022

Piotr Golianek

Trener

Od prawie 7 lat w roli Product Managera buduję produkty cyfrowe w międzynarodowym środowisku. Wiem jak tworzyć produkty, które użytkownicy pokochają i będą wykorzystywać. Posiadam również bogate zaplecze marketingowe i wierzę, że holistyczny produktowiec jest najskuteczniejszy. Specjalizuję się w branżach lotniczej i podróżniczej, medialnej, Mar-Techu i Ed-Techu. Rozwijałem produkty m.in. w największym polskim magazynie branży lotniczej, w najwyżej wycenianej marce Travel&Hospitality na świecie czy w dynamicznie rosnącym afrykańskim start-up’ie Fintech&Mobility.