• KJarocka_logo_sygnet_black
  • Black Facebook Icon
  • Instagram

.

KAROLINA JAROCKA

Co-Founder & Trener

Początkowe ambicje związane z ekonomią zamieniłam na wykształcenie dziennikarza prasowego, jednak los chciał, żebym została project managerem. I miał rację. Zarządzanie projektami stało się nie tylko moim zawodem, ale i pasją i tym 11-letnim doświadczeniem zamierzam się z Tobą podzielić w ramach ścieżki “Zarządzanie projektami w IT”. Pomogę Ci również przetrzeć szlaki na stanowisko project managera podczas ścieżki “Ja na rynku pracy”.

Najbliższe szkolenie:

        Ja na rynku pracy

        24/02/2021

MACIEJ BIENIASZ

Co-Founder & Trener

Maniak technologii, fan i praktyk project managementu, z sercem po zwinnej stronie mocy. Z branżą IT związany jestem od początku swojej drogi zawodowej, właściwie innej nie znam :) W codziennej pracy korzystam z doświadczenia technicznego - testera i programisty, stąd doskonale wiem, jak ważne jest, aby w świecie IT rozumieć przynajmniej jego podstawy. Z tą myślą stworzyłem ścieżkę “(Nie-)Techniczny PM”, na którą serdecznie Cię zapraszam.

Najbliższe szkolenie:

        (Nie-)Techniczny PM

        25/02/2021

MARCIN ZIÓŁEK

Trener

Od ponad 13 lat związany jestem z branżą IT oraz wytwarzaniem oprogramowania, w tym ponad 6 lat z Agile i Scrum. Jestem licencjonowany trenerem Management 3.0, Agile Coachem, certyfikowanym Scrum Masterem i Product Ownerem, a także współzałożycielem warszawskiej grupy Management 3.0 Meetup i współorganizatorem Agile Coach Camp Polska. Swoim doświadczeniem podzielę się z Tobą w ramach ścieżki “Po zwinnej stronie mocy”. Do zobaczenia!

Najbliższe szkolenie:

        Agile - Po zwinnej stronie mocy

        23/02/2021

NADIA HARRIS

Trener

Jestem jedną z Top 15 Remote Work Advocates and Leaders zgodnie z rankingiem All American Speakers w USA. W trakcie swojej kariery zawodowej współpracowałam z szeregiem międzynarodowych organizacji. Tworzę procedury biznesowe w zakresie HR dla zespołów rozproszonych. Jestem założycielką portalu remoteworkadvocate.com oraz współtwórczyni remoteschool.net​. W ramach ścieżki “Zdalne zarządzanie projektami” przedstawię Ci aspekty pracy zdalnej. 

Najbliższe szkolenie:

        Zdalne zarządzanie projektami

        8/03/2021

WERONIKA SZATAN

Trener

Od ponad 5 lat buduję mosty pomiędzy kandydatami i pracodawcami w świecie IT. Za cel stawiam sobie dbanie o ludzi. Wierzę, że nie jesteś swoim stanowiskiem ani technologią, w której pracujesz - przede wszystkim jesteś człowiekiem. Dlatego dbam o projektowanie procesów rekrutacyjnych, które pozwolą obydwu stronom poznać odpowiedź na najważniejsze pytanie: “czy pasujemy do siebie?” W ramach ścieżki “Ja na rynku pracy” odpowiem na Twoje pytania i przedstawię proces rekrutacyjny od kuchni.

Najbliższe spotkanie:

        Ja na rynku pracy

        24/02/2021

© Twoje Drzwi do IT 2021